úterý 9. prosince 2008

Hip Hop Jam 2009 / Open-air Festival

Hip Hop Jam je zpět ve hře! Po letošní open air pauze a satisfakci v podobě červencového Indoor speciálu s Wu se Hip Hop Jam vrací v plné síle jako několikadenní open air festival v přírodní lokalitě. Kdo byl na jeho povedené premiéře v roce 2007, ví o čem je řeč. Kdo slyšel z doslechu a litoval svou absenci, bude mít možnost v roce 2009 vše napravit! Hip Hop Jam 2009 má jasnej cíl – největší českej urban culture festival s neopakovatelnou domácí atmosférou.

Jelikož je léto 2009 zatím v nedohlednu, rozhodli jsme se pro všechny příznivce Hip Hop Jamu připravit klubovku s názvem HIP HOP JAM 2009 MEETINGPOINT. Ta se uskuteční v sobotu 24. ledna 2009 v pražském Abatonu.

O co na této lednové akci půjde? Tu noc bude v Abatonu oficiálně přestaven letní Hip Hop Jam 2009. Konkrétně bude poprvé zveřejněn datum konání open air festu, zbrusu nové místo konání (z kterého budou všichni šílet), struktura line upu, info o předprodeji a velmi příznivých cenách lístků a v neposlední řadě též poodhalíme první jména partnerů festivalu, díky kterým se Hip Hop Jam vrací jako plnohodnotnej open air na mapu České republiky!

To není vše! Tu noc vás navíc čeká živé vystoupení jedné z nejlepších domácích koncertních skupin – Pio Squad a z bratislavských sídlišť dorazí neméně oblíbená slovenská grupa H16, která se v Praze objeví po dlouhé době, poprvé po jejich vydání druhého alba “Čísla Nepustia“. Rap ten večer doplní prvoligoví party deejays: Jorgos (War Trak Posse), Rawal (Black Out Show) a Kwé, rezident pražských FX Bounce! nocí a pořadatel Hip Hop Jamu v jedné osobě.

Na závěr nutno podotknout jednu velmi příjemnou věc. Vstup na tuto akci činí pouhých 99,-Kč. Ano, opakujeme – pouze devadesátdevět korun českých. Dá se tedy předpokládat, že Abaton, kterej dokáže ve svých patrech pojmout až 1000 lidí bude příjemně zaplněn a všichni návštěvníci zažijou neopakovatelnou atmosféru. Akce startuje úderem 20:00 a pojede až do rána.
Více informací o celé akci nalezneš na oficiálním webu www.hiphopjam.cz.

Žádné komentáře:

Okomentovat